Bilet

Bilet Bilgi
 
Unutmamanız gereken 5 şey;
·         Biletinizi kontrol edin! Konakladığınız yerden çıkmadan önce yanınıza doğru bileti aldığınızdan emin olun. Tesis, müsabaka, tarih gibi bilgileri kontrol edin
·         Biletinizi koruyun! Biletlerin mali değeri vardır ve kayıp olması ya da çalınması durumunda yenisi bedelsiz olarak verilemez. Biletinizin yıpranmamasına, üzerindeki geçerliliğini ifade eden bilgilerin silinmemesine ya da zarar görmemesine dikkat edin.
·         Tekrar girmeyin! Biletinizle bir tesise giriş yaptıktan sonra çıkmanız halinde aynı biletle tekrar giriş yapmanıza izin verilmez. Girişler özel kurallarla belirlenmiştir. Daha fazla bilgi için seyirci bilgilendirme bölümünün “tesiste” başlığını inceleyebilirsiniz.
·         Biletiniz ile rink ulaşımı mümkün! Bazı tesislerde bilet satış noktası ile tesise giriş noktası arasında rink servisleri vardır. Satın aldığınız müsabaka/yarış bileti ile organizasyon komitesinin görevlendirdiği rink servisleri vasıtasıyla tesislerin giriş notasına kadar ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehir içerisindeki toplu taşıma araçları, seyirci biletli olsa dahi ücrete tabidir.
·         Biletinizi alırken teyit edin! Biletinizi satın alma esnasında doğru sayıda, doğru tarihte ve doğru müsabakaya ait olduğunu teyit edin.
·         İpucu! Biletinize dikkat edin! Kaybolmuş, çalınmış, unutulmuş, tahrif olmuş ya da zarar görmüş biletlerin değiştirilmesine, yeniden basılmasına ya da bedellerinin geri ödenmesine izin verilmez. Biletinizi ısı kaynaklarından ya da direkt güneş ışığından sakının. Herhangi bir tahrifattan dolayı sistemin okuyamadığı biletler yönetimce kabul edilmeyecektir.
 
Biletler, internet sayfamız, çağrı merkezi ve gişelerden ileride belirlenecek tarihten itibaren satışa sunulacaktır.
 
Açılış Seremonisi Biletleri: (Mersin Şehir Stadyumu) Sadece açılış seremonisinde geçerli olacak biletlerdir. Numaralı olarak satılacaktır. Bilet fiyatı daha sonra duyurulucaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi yoktur.
 
Kapanış Seremonisi Biletleri: (Mersin Şehir Stadyumu) Sadece kapanış seremonisinde geçerli olacak biletlerdir. Numaralı olarak satılacaktır. Bilet fiyatı daha sonra duyurulacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi yoktur.
 
Atıcılık:(Erdemli Atış Poligonu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Atletizm: (Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Badminton: (Mersin Üniversitesi 1 Nolu Salon) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Basketbol: (Erkek-Servet Tazegül Spor Salonu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Bedensel Engelliler Atletizm: (Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Bedensel Engelliler Yüzme: (Ollimpik Yüzme Havuzu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Binicilik: (Adana Atlı Spor Kulübü) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Bisiklet: (Adnan Menderes Bulvarı) Yarışmalar parkur kenarlarında seyircilere ait yol kenarlarında ücretsiz izleyebilecekler bilet satışı yapılmayacaktır.
 
Bocce: (Toroslar Yeni Tesis) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Boks:(Tarsus spor salonu ) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Cimnastik: (Yeni Tesis 1000 Kişilik) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Eskrim: (CNR Yenişehir Fuar Merkezi A Holü) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Futbol: (Tevfik Sırrı Gür Stadyumu – Burhanettin Kocamaz Stadyumu – Tarsus Şehir Stadyumu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Güreş: (CNR Yenişehir Fuar Alanı C Holü) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Halter: (Erdemli Spor Salonu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Hentbol: (Erkek – Lütfullah Aksungur Spor Salonu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Hentbol: (Kadın – Adana Yüreğir Serinevler Spor Salonu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Judo: (Mersin Üniversitesi 1 Nolu Salon) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Kano & Kayak: (Adana Seyhan Baraj Gölü) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Karate: (Edip Buran Spor Salonu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Kürek: (Adana Seyhan Baraj Gölü) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Masa Tenisi: (CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı  olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Okçuluk: (Macit Özcan Spor Kompleksi Güney Çim Saha) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Plaj Voleybolu: (Kızkalesi) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
Su Kayağı: (Mersin Atatürk Park) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Su Topu: (Macit Özcan Yüzme Havuzu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Taekwondo: (Edip Buran Spor Salonu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Tenis: (Yeni Tesis 3000 Kişilik) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Voleybol: (Erkek – Mersin Üniversitesi 2 Nolu Salon) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Voleybol: (Kadın – Yeni Tesis 1000 Kişilik) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Yelken: (Mersin Marina) Yarışmalar parkur kenarlarında seyircilere ait alanlardan ücretsiz olarak izlenebilecektir. Bilet satışı yapılmayacaktır.
 
Yüzme: (Olimpik Yüzme Havuzu) Yarışmalara ait tekil biletlerdir. Yarışma olan her gün için ayrı bilet alınmalıdır. Numaralı olarak satılacaktır. Biletlerde öğrenci, engelli vs. herhangi bir fiyat indirimi olmayacaktır.
 
Önemli Not: Seyircilerin sadece yetkili bilet satış noktalarından bilet temin etmeleri güvenlik açısından önemlidir.
 
 
Biletler; internet sayfamız, Çağrı Merkezi ve Gişelerde 10 HAZİRAN itibariyle satışa sunulacaktır.

Sonuçlar
Madalya Tablosu
1 ITA Italy 70 52 64 186
2 TUR Turkey 47 44 37 128
3 FRA France 25 26 45 96
4 ESP Spain 21 32 29 82
5 EGY Egypt 21 22 24 67
6 GRE Greece 15 18 26 59
7 SLO Slovenia 13 11 11 35
8 SRB Serbia 12 11 11 34
9 CRO Croatia 11 7 9 27
10 TUN Tunisia 9 17 22 48
11 ALG Algeria 9 2 15 26
12 MAR Morocco 7 10 11 28
13 CYP Cyprus 2 2 3 7
14 ALB Albania 1 2 3 6
15 MNE Montenegro 1 1 3 5
16 MLT Malta 1 1 0 2
17 SMR San Marino 0 2 3 5
18 SYR Syrian Arab Republic 0 2 0 2
19 MKD The Former Yugoslav Republic Of Macedonia 0 1 4 5
20 BIH Bosnia & Herzegovina 0 1 3 4
21 LIB Lebanon 0 0 2 2
Facebook Twitter Twitter LinkedIn Twitter Web TV